Dach, Elewacja i Wnętrza

DACHY

Prace dachowe to nasz konik. Znamy od podszewki najczęściej  popełniane błędy wykonawcze, funkcje, zadania i zasady działania poszczególnych elementów dachu. 

Bardzo często spotkać się można z sytuacją, w której źle postawiona diagnoza doprowadziła do wydania znacznych środków na rozwiązanie, które w ogóle nie przyniosło zamierzonego skutku.

Dysponujemy sprzętem specjalistycznym tj. wilgotnościomierze, anemometry, kamery inspekcyjne, termowizyjne, a wiedza i doświadczenie pozwala nam ze znacznie większą skutecznością określać rzeczywiste przyczyny problemów z dachami i elementami do nich przynależnymi takimi jak - kominami, pomostami komunikacyjnymi, instalacjami odgromowymi, poszyciem dachu, wiatroizolacją, termoizolacją, więźbą dachową.

Po wykonanych pracach oprócz standardowych dokumentów tj. gwarancje, karty technologiczne użytych materiałów, pozostawiamy Inwestorowi raport
z dokumentacją zdjęciową z dokonanych prac.

Prace jakie realizujemy najczęściej:

  • Lokalizacja i usuwanie źródeł powstawania wilgoci/przecieków.

  • Usuwanie/naprawa wad wykonawczych na kominach, połaciach dachowych.

  • Konserwacja/naprawa/wymiana systemu rynnowego.

  • Naprawa/wymiana ocieplenia/termoizolacji/więźby dachowej/poszycia dachu.

  • Harmonogramy prac oraz plany wieloletnie z opisem problemów z opisem i wyceną rozwiązania.

 

BALKONY I TARASY

Od ponad 5 lat obserwujemy drastyczny wzrost zapotrzebowania na profesjonalne usługi  związane z remontem kompleksowym tego elementu budynku. Element ten wymaga wielkiej precyzji, doświadczenia i umiejętności, którym większość deweloperów przez traktowanie inwestycji w sposób masowy, a nie indywidualny, nie jest w stanie podołać. Z roku na rok na drodze poleceń otrzymujemy coraz więcej zleceń z tego zakresu prac.

Wieloletnie doświadczenie i bieżące szkolenia pozwoliły opracować technologie sprawdzające się w trudnych warunkach panujących w naszej szerokości geograficznej - szczególnie mowa tu o ilości przejść przez 0 stopni Celsjusza, która przekracza liczbę 200 w ciągu roku, co oznacza nawet 10 krotnie więcej niż w cieplejszych regionach Europy.

To co umożliwia nam pozyskiwanie coraz szerszej rzeczy klientów, to maksymalna specjalizacja zatrudnianych przez nas ludzi w remontach balkonowych

i tarasowych - poczynając od prac posadzkarskich, poprzez hydroizolacje, na pracach glazurniczych kończąc, co gwarantuje wykonanie usługi w sposób profesjonalny.

Natomiast to, co stanowi doskonałe fundamenty jakości, to wykonywanie prac jedynie na trzech, wiodących, systemach balkonowo-tarasowych firm:

- Sika;

- Sopro;

- Ceresit.

Prace jakie realizujemy najczęściej:

  • Kompleksowe remonty balkonów/tarasów.

  • Raporty/wizje lokalne z odkrywką, diagnozą źródeł problemu, opisem i wyceną rozwiązania.